Çalışma Saatleri - Pazartesi - Cumartesi 08:00-19:00
Direkt Arama 0(---) --- -- --

HAKKIMIZDA

Başarının Hikâyesi

ÜMÜT BOYA,Boya imalat sektöründe üretime 1978 yılında o dönem merkezi Adana da olmak üzere ,kurucu ve daimi vizyon belirleyenimiz olan Musa UTKU tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren üretim esaslı çalışmıştır.

Türkiyedeki fabrikası kurulduğu günden bu yana ÜMÜT boya ;AKZO NOBEL Boyaların;FAREGLA,İNDESA,AKRİMASK,İNSET,MEGUAİRS,SİNTAŞ,BEST üretici firmaların da bölge bayiliğini yapmaktadır.

Endüstriyel rapid boyalar,Poliüretan boyalar,boya astarları,selülozik boya ve astarları, Epoksi boya ve kaplama,Endüstriyel ve Sanayi boyaları,Antipas,Akrilik ve sentetik Oto boyaları,Oto kaplama malzemeleri,Silikonlu boyalar,Sentetik boyalar,Marin(deniz)boyaları,ve Vernikler konularında üretim yapmakta ve MBS ARGE labaratuarında ürün geliştirme ve yeni ürün ve uygulama türevleri üzerinde çalışmaya her gün kendine yeni fikirler ve ufuklar katarak devam etmaktedir.

Vizyon ve Misyonumuz

30 yılı aşkın boya üretim sektöründe hizmet veren ÜMÜT boya MBS kurumsal markası ile alt bayiliklerine ve ilk elden özel proje ve kişisel ihtiyaç ve kurumsal Pazar odaklı üretim kaynakları ile her zaman firmanız ve sizin en doğru işbirlikçiniz ve çözüm ortağınız olmaya devam eder.

Gerek proje alımları gerekse birim kullanımında fiyat değer ekstratımızı anlık ve dönemsel güncellemelerle size sunmaktayız.en doğru,kararlı çözüm için birlikte çalışmaya hazırız.

Mersin Tarsus organize sanayi cadde:9 no:5 Fabrikamızda MBS Ailemizin fertleri olarak gördüğümüz;bünyemizde görevli;kimya mühendis kadromuz,gerek Çukurova Üniversitesi kimya anabilimdalı ,gerekse Mersin Üniversitesi kimya mühendislik fakültesi ve Devletimizin desteklediği ürün geliştirme ve ürün süreç takibi,kalite devamlılığı proje bazında ürün geliştirme için kurulu MBS Arge labaratuarımızda ve OSB bünyesideki ortak payda,ortak akıl firma dayanışması uyarınca tüm labaratuarların eklektik kullanımı neticesinde ürettiklerimizin garantörü olmaktan memnuniyet duyarız.

Proje olarak aldığımız ve hammadde tedariğinden oranlama formül safhasına,ürün içerik açıklaması(TDS)ve ürün tasarım klonlama(aynı ürünün sürekli aynı hammadde ve aynı kaynak tan edinilmesi, mamul kimyası ile ilgili yönetimi kararlı ve dengeli,sürdürülebilir bir formatta sürekli hazır tutabilmemiz adına önemle üzerinde durduğumuz bir kaynak sabiti ve kaynak değerlemesi politikamızdır)başlıklarında yenileyerek yaptığımız çalışmalar MBS ÜMÜT BOYA firma üretim akışımızın genel prensibidir.

Bir diğer üzerinde durduğumuz nokta ise;kendi öz kaynaklarımızı kendi üretimimizde kullanma tercihi ile;kaynak yararlanımını ülkemiz içinden tedarik ederek öz kaynak değerlememizi oluşturup,tüm evrensel kaynak ulaşımı ve kullanımında ait olduğumuz önce ulusal değerlere sadık kalarak ,sonrasında ise dünya kaynaklarının kullanımında sürdürülebilir tavırlarla MBS boya olarak çevresel etkilerimizi her zaman;dünyanın bize ait olmadığı,bizim dünyaya ait olduğumuz bilgisi ile harmanlıyoruz.

İçinde olduğumuz makro organizmaya kesinlikle zarar vermeden,ait olduğumuz bünyeye faydalı olmaya yönelik üretim ve eylem planlarımız her daim şirket özlük karalarımızda yol göstericimiz olmuştur.

Ürün Transkribi bu Linkten İndirebilirsiniz:

Ürün Transkrip

Merkez İletişim

Yeni Hal Mah. 140. cad. No: 104, Akdeniz, Mersin 33300, TÜRKİYE Telefon:0 (324) 234 26 91 - 235 77 00 Faks:0 (324) 234 49 53 Email:info@umutboyambs.com.tr

Fabrika İletişim

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi 9. Cadde No :5
Akdeniz, Mersin 33300, TÜRKİYE
Telefon:0 (324) 234 26 91 - 235 77 00 Faks:0 (324) 234 49 53 Email:info@umutboyambs.com.tr
© Copyright 2019 - Bu sitenin tüm hakları ÜMÜT BOYA 'ya aittir.